Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV,NOSAB Yönetim Kurulu Bşk. Erol GÜLMEZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni ziyaret etti.
BEV,NOSAB Yönetim Kurulu Bşk. Erol GÜLMEZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni ziyaret etti.
26 Nisan 2019

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanımız Naci ŞAHİN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Vehbi VARLIK, Mümin PEKCAN, Öztürk YAZICI ve Musa LOYAN, NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol GÜLMEZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni ziyaret etti. Başkan ŞAHİN öncelikle kısa zaman önce faaliyete geçen NOSAB Hizmet Binası'nın hayırlı olmasını dileyerek, binanın bölge sanayine yakışan modern bir yapı olduğu belirtti. Yaptıkları çalışmalardan kısaca bilgiler veren Başkan ŞAHİN NOSAB Yeni Yönetim Kurulu’nu tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundu. NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı GÜLMEZ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken BALKANTÜRK Eğitim Vakfı(BEV) olarak yaptığınız çalışmaların yakından takipçisiyiz.5 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirilen faaliyetler, Bursa’mıza yapılan hizmetler ve eğitim dünyası için yapılan çalışmalardan mutluluk duyduklarını ifade ederken, yapılacak çalışmalarda her türlü konuda NOSAB Yönetimi olarak  yardımcı olabileceklerini dile getirdi. Ziyaret sonunda  GÜLMEZ BEV Başkanı ŞAHİN ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

İlginizi Çekebilir
2018-2019 YILI ARA DÖNEMİNDE KARAKOCA KÖYÜ İLKOKULU’na  YAPILAN YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın  yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bursa Karacabey Karakoca Köyü
Eğitim alanında gerçekleştireceğimiz ortak işbirliği ve projelerin görüşüldüğü ziyaretimizde TMMOB Bursa Şube Başkanı Sayın Fikri DÜŞÜNCELİ' ye nazik ev sahipliği için BEV Yönetimi adına teşekkür ederiz.
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2019 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin