Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV'den DOSABSİAD 'a Hayırlı Olsun Ziyareti…
BEV'den DOSABSİAD 'a Hayırlı Olsun Ziyareti…
30 Nisan 2019

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı; Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamları Derneği(DOSABSİAD) ı  ziyaret etti.

 BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Başkanımız Naci Şahin, Başkan Yardımcımız Aytuğ Onur, Yönetim Kurulu Üyelerimiz  Adnan Sözeri, Öztürk Yazıcı, Süleyman İnan ve Mustafa Akpınar,  DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne  hayırlı olsun dileklerini iletti.

DOSABSİAD  dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette, BEV Yönetim Kurulu Başkanımız Naci Şahin, Başkan Yardımcımız Aytuğ Onur,  Yönetim Kurulu Üyelerimiz Adnan Sözeri, Öztürk Yazıcı, Süleyman İnan ve Mustafa Akpınar, DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

 Konuşmasına hayırlı olsun diyerek başlayan BEV Başkanı Naci Şahin: BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetimi ve mütevelli heyeti üyelerimiz ile birlikte  eğitimli bireylerden oluşan bir gelecek hayali ile 2014 yılında bu yola çıktık… Hedeflerimize ulaşabilmek, çalışmalarımızı beslemek ve büyütmek için   yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte fedakarlık ve gayret  dönemi içindeyiz. Ortaya koyduğumuz iradeyle 5 yılda hızlı yol kat ettik, aynı azim ve istekle başarılı projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Çalışmalarımızın daha  derinleşmesi ve gelişmesi için sizler gibi değerli sivil toplum  kuruluşlarının desteğine her zaman ihtiyaç duymaktayız.

Bu kapsamda; vakfımızın üstlendiği eğitim misyonu çerçevesinde, mevcut  eğitim sistemimizin daha etkin şekilde hayata geçirilmesi hususunda oluşturulacak çalışmalar ve düzenlenecek  yol haritasıyla “ne yapılabilir” sorusunun cevaplarını bularak, ortak projeler geliştirebiliriz. dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel : Öncelikle BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu’nu 5 yıldır eğitim alanında yaptığı özverili çalışmalar ve projeler için kutlamak isterim. Toplumumuzun  olduğu gibi eğitim bizim de hassas noktamız… DOSABSİAD Yönetimi olarak eğitim alanında devam eden ve yeni dönemde  gerçekleştirmeyi düşündüğümüz projelerimiz var.. Bu yolda BEV ile ortak adımlar atmak, üzerimize düşen görevleri DOSABSİAD Yönetimi olarak hep birlikte yerine getirmekten mutluluk duyarız. Şeklinde konuştu…

Ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu…

 

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı 8.Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı'nı BALKANTÜRK Evi'nde gerçekleştirdi.Kemal Cüneyt ERDEM'in divan başkanlığını yaptığı toplantıda Mümin ŞENTÜRK ve İlhan USLU divan heyetini oluşturdu.
EĞİTİME HİZMET EN BÜYÜK GÖREVİMİZ… BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI OKUL YENİLEDİ…   Eğitim alanında verdiği desteklere bir yenisini daha ekleyen BALKANTÜRK Eğitim Vakfı İHSAN DİKMEN 4 İLKOKULU’nu yeniledi. İç ve dış
BURSA-BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ AİLESİ BRUNCH DA BULUŞTU…  BEV eğitim alanında gerçekleştirdiği faaliyet zincirine bir halka daha ekledi.  BALKANTÜRK Eğitim Vakfı,eğitim alanında
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2022 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin