Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV Yönetim Kurulu Bursa Valisi Yakup CANBOLAT a nezaket ziyaretinde bulundu.
BEV Yönetim Kurulu Bursa Valisi Yakup CANBOLAT a nezaket ziyaretinde bulundu.
11 Aralık 2019

BEV  Yönetim Kurulu Bursa Valisi Yakup CANBOLAT a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Aytuğ ONUR ve BEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan USLU, BEV  Yönetim Kurulu Üyeleri Mümin PEKCAN ve Öztürk YAZICI Bursa Valisi Yakup CANBOLAT’ı makamında ziyaret etti.

Sıcak bir atmosferde geçen ziyarette BEV Başkanı Onur,  vakfın 5 yıl süresince  yaptığı  çalışmaları özetlerken, yeni dönemde  yönetim kurulu ile gerçekleştirmeyi hedefledikleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Onur sözlerinin sonunda, ülkemizin eğitim için belirlenen hedeflere ulaşabilmesin de en büyük faktörün iyi yetişmiş gençler olduğunun da altını çizdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa Valisi Yakup CANBOLAT sözlerine BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın yeni döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak başladı. Ülkemizin olduğu gibi Bursa’mızın da eğitim alanında hedefleri olduğunu belirterek, iyi eğitimli gençler yetiştirme konusunda açığımız var, boşluğu doldurmamız şart…Devlet ve özel kurumların yanı sıra stk ların, vakıfların, toplumu oluşturan tüm bireylerin  verdiği destekler ile ortak bir yol haritasında buluşarak yapılan çalışmalar sonucunda doldurulamayacak boşluk kalmayacaktır. 

BEV bu noktada alt yapısı kuvvetli, ciddi yatırımları ve hedefleri olan bir vakıf. Verilen burslar, gerçekleştirdiği  yaz okulu projeleri, öğrenci yurdu hedefleri  bunlar Bursa’mızın ihtiyaç duyduğu projeler. Bursa Valiliği olarak  bu yolda üzerimize düşen görevi yapmaya her zaman hazırız. Şeklinde konuştu.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

 

 

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI RUSYA’DAKİ TÜRK ASILLI ÖĞRENCİLERE SAHİP ÇIKTI… BEV’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… BURSA - Bir süredir devam eden Rusya-Türkiye arasındaki siyasi gerilimden bu kez Türk asıllı öğrenciler de
SICAK ZİYARET , SAMİMİ SOHBET BALKANTÜRK Eğitim Vakfı üye ziyaretleri kapsamında BEV Mütevelli Heyeti Üyesi, HTS Metal Firma Sahibi Ersan TÜRKDÖNMEZ ’i ziyaret etti.  HTS Metal’de gerçekleşen ziyarette  BEV
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2021 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin