Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV Koçluk /Mentörlük Eğitimi Tamamlandı...
BEV Koçluk /Mentörlük Eğitimi Tamamlandı...
18 Şubat 2021

-BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI(BEV) EĞİTİM KOÇLARI VE GENÇLER GELECEĞİ BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRECEK…

#BEV Mütevelli Heyeti Üyeleri ve eğitim gönüllülerinin #BEV çatısı altında oluşturduğu güç birliği ile #BEV Eğitim Koçları İşletme ve Yönetici Koçu(ActionCoach) Hepşen ERGİNAKIN’ın düzenlediği koçluk ve mentörlük eğitiminin son oturumuna katıldı.

İşletme ve Yönetici Koçu (ActionCoach)Hepşen ERGİNAKIN’ın düzenlediği 40 değerli iş insanının ve yöneticinin gönüllü olarak katıldığı eğitimde katılımcılar 4 modül içinde 30 saat teori eğitimi alırken 9 saat pratik yaparak koçluğu kendi aralarında deneyimleme fırsatını da yakaladılar. 12.02.2021 ‘de gerçekleşen son oturumun ardından katılım sertifikası töreni ile süreç tamamlanmış oldu.  

BEV Başkanı Dr.Aytuğ ONUR tamamlanan eğitimin ardından şöyle konuştu:  BEV Koçları aldıkları eğitim ile  gelecek nesillerin istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olacak… Öğrencilerle kurulan temaslarda doğru iletişim kurularak, öğrencinin keşif-değişim adımlarının nasıl takip edilmesi gerektiğini bilerek amaca adım adım yaklaşmış olacaklar. Amacımız, gençlerimizin hedeflerine ulaşma noktasında doğru bir ışık olabilmektir.

Bu vesile ile  gençlerimizin destekçisi  gönüllü eğitim koçlarımıza, verdiği eğitim desteği için İşletme ve Yönetici Koçu Hepşen ERGİNAKIN’a bir kez daha teşekkür ederim. Dedi

İşletme ve Yönetici Koçu Hepşen Erginakın bu değerli projenin içinde yer almaktan çok keyif aldığını; bundan sonrasında da hem öğrencilere hem de iş insanlarına yönelik bu tip koçluk ve mentörlük projelerinin artması için elinden geleni yapamaya hazır olduğunu ifade etti.

BEV Bursiyerleri alacakları mentörlük desteği ile; Vizyonlarını belirleme başarı alanlarını tanımlama, yaşamlarındaki önceliklerini fark etme, gelişim alanlarını tespit etme ,  iletişim ve ilişkilerini düzenleme , hedeflerini netleştirme , güçlü yönlerini anlama ,hayatta bırakmak istedikleri izleri belirleme ve daha çok birçok bireysel gelişim alanı konularında  BEV Koçları ile birlikte bulacakları cevaplar ,çizecekleri yol haritası ve farklı bakış açıları ile bir adım  öne çıkacaklar.

Başarısız öğrenci yoktur, kendine ve öğrenme yeteneğine güvenmeyen öğrenci vardır. Düsturuyla yola çıkan #BEV Eğitim Koçları gençlerimizin kendine özgü potansiyeli fark ederek, ortaya çıkarmasına, hem akademik, hem sosyal alanda başarılarını arttırmak, hayatlarına yönelik olumlu bakış açısı geliştirmek için katkıda bulunacaklar…

 

 

İlginizi Çekebilir
BEV yeni adresi BALKANTÜRK EVİ'nde... BURSA - Balkan Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) ve Balkantürk Eğitim Vakfı (BEV) üyelerinin katkılarıyla Bursa’ya kazandırılan BALKANTÜRKEVİ açıldı.
-          BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI MUSTAFA DÜNDAR’I ZİYARET ETTİ… -          NACİ ŞAHİN: BURSA’DAKİ EĞİTİM VAKIFLARINDAN EN ÖNEMLİLERİNDEN BİRİ DE BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFIDIR… -          MUSTAFA DÜNDAR:
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI’NDAN EĞİTİME DESTEK… BURCU GÜNEŞ ÖĞRENCİLER İÇİN SÖYLEDİ… BURSA –BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV), Balkan camiasını eğitime destek için düzenlediği gecede bir araya getirdi. Ünlü
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2021 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin