Türkçe
Ana SayfaHaberlerBALKANTÜRK Eğitim Vakfı'nın Bursa Valisi Münir Karoğlu ziyareti
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı'nın Bursa Valisi Münir Karoğlu ziyareti
11 Şubat 2015

BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI YÖNETİMİ VALİ KARALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ…

BALKATÜRK ÜNİVERSİTESİ KURULUŞ ÇALIŞMALARI, VALİ KARALOĞLU’NA TANITILDI…

BURSA – BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.

Heykel’deki tarihi Valilik binasında gerçekleşen ziyarette BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Naci Şahin, Vali Karaloğlu’na kurmayı planladıkları BALKANTÜRK Üniversitesi hakkında bilgiler verdi. Şahin Öncelikle öğrenci yurdu sonra Yüksekokul  daha sonra da Bursa’ya bir Üniversite kazandırmak istedikleri bilgisini verdi. Vali Münir Karaloğlu’da Mudanya Mürsel – Aydınpınar sınırındaki 65000 m2 Mürsel köyüne ait arsanın BALKANTÜRK Eğitim Vakfına geçiş işlemleri için gerekli desteği vereceğini sözlerine ekledi.

BALKANSİAD Başkanı Dr. Aytuğ Onur’un da hazır bulunduğu ziyarette Vali Münir Karaloğlu ise, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve vakfın başarılı işler yapacağına inandığını söyledi.

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Naci ŞAHİN BALKANTÜRK Evi'nde mütevelli heyet üyelerini ağırladı...
Türk öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği Bulgaristan'ın Sofya Teknik Üniversitesi'nden gelen heyet BEV Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti. BALKANTÜRK EVİ'nde gerçekleşen ziyarette BEV Başkanı Naci Şahin,yönetim
BALKANTÜRK Eğitim Vakfından eğitime büyük destek Uludağ Üniversitesi’nin, eğitim çıtasını yükseltmek amacıyla başlattığı başarılı öğrenciye burs kampanyasına BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’ndan destek….  BALKANTÜRK
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2019 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin