Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV 4.Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi...
BEV 4.Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi...
22 Şubat 2016

 

  • BEV 4. OLAĞAN GENEL KURUL’UNU GERÇEKLEŞTİRDİ
  • BEV BAŞKANI NACİ ŞAHİN: EĞİTİMDE SINIRLARI KALDIRDIK

BURSA-Kuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen eğitime verdiği desteklerle kamuoyunda büyük yankı uyandıran Balkantürk Eğitim Vakfı’nın (BEV) 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Burhan Vatan’ın Divan Başkanlığı’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’a Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ödünç, BALKANTÜRKSİAD Başkanı Dr. Aytuğ Onur, 22 ve 23. Dönem CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel de katıldı.

ŞAHİN: GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

BEV Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin, “Vakfımızın temel amacı ülkemizin ve şehrimizin gelişimine, kalkınmasına, kültürüne katkıda bulunmak. 1,5 yıl önce çıktığımız yolculukta bugün tüm hayal ettiklerimizi başarabilecek güce sahip olduğumuzu görüyoruz.  Balkanlar ve Türkiye arasında eğitimde sınırları kaldırdık. Burs verdiğimiz öğrenci sayısı her geçen gün artıyor ayrıca burs miktarını da artırarak yolumuza devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerin Bursa kamuoyunda da ses getirmesi ve destek verilmesi bizi ayrıca gururlandırdı. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitim sürecine destek veren tüm bağışçılarımıza, yöneticilerimize, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize teşekkür ediyoruz. İdealleri için mücadele eden gençlerimizin çıktığı hayat yolunda BEV olarak her zaman yanlarında olacağız” ifadelerini kullandı.

Genel Kurul Toplantısı’nda Fatma Küçüker, Gülçin Güleç, İsmet Çakan, Levent Akyapak, Meltem Gülok, Vahit Ertan ve Olcay Özgön BEV Mütevelli Heyeti’ne kabul edildi.

 

DR. ONUR: DAHA ÇOK ÇABA HARCAYACAĞIZ

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aytuğ Onur da BEV’in her geçen gün yoluna büyüyerek devam ettiğini dile getirdi. Büyük hedeflere ulaşmak için daha çok çaba harcayacaklarını dile getiren Dr. Onur, “Değerli Başkanımız Naci Şahin’e bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Başkanımızın  örnek yönetimiyle her dönem vakfımızın kaynaklarını artırarak yola devam ettik. Yolumuz uzun ama heyecanımız bu yolları aşmak için fazlasıyla var” diye konuştu.

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı, İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ticaret Bölüm Başkanı Sayın Doç.Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu'nun semineriyle tamamlandı.

İlginizi Çekebilir
BALKANLARLA EĞİTİM KÖPRÜSÜNÜ GÜÇLENDİRİYORUZ… -BURSA, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı çalışmalarına son hız devam ediyor. -2015 yılının Şubat ayında Sofya Teknik Üniversitesi’ne yaptığı ziyaretle Balkanlar da eğitim
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI YÖNETİMİ VALİ KARALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ… BALKATÜRK ÜNİVERSİTESİ KURULUŞ ÇALIŞMALARI, VALİ KARALOĞLU’NA TANITILDI… BURSA – BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve
-          BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI MUSTAFA DÜNDAR’I ZİYARET ETTİ… -          NACİ ŞAHİN: BURSA’DAKİ EĞİTİM VAKIFLARINDAN EN ÖNEMLİLERİNDEN BİRİ DE BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFIDIR… -          MUSTAFA DÜNDAR:
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2019 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin