Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEVyaşam Yayın Hayatına Başladı...
BEVyaşam Yayın Hayatına Başladı...
13 Şubat 2018

Bursa’nın en köklü sivil toplum kuruluşlarından, başarılı çalışmaları ile dikkat çeken

BEV (BALKANTÜRK Eğitim Vakfı) yeni projesi BEV YAŞAM DERGİSİ’nin ilk sayısını, BALKANTÜRK Evi’nde basına verdiği kahvaltı ile tanıttı.

 

BEV YAŞAM’a “MERHABA”

 

BEV YAŞAM’ın ilk sayısı okurlarına merhaba dedi. BALKANTÜRK Evi’nde düzelnenen kahvaltı ile basına tanıtılan dergi, dolu içerik, keyifli bilgiler ve her sayfasında bir öğrenciye daha burs imkanı amacıyla basından da büyük beğeni topladı.

 

BEV Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve tüm yönetimin birarada olduğu toplantıda Naci Bey, “Başarı ekip işidir. Yönetimdeki arkadaşlarımız ve dergimizde emeği geçen her arkadaşıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

Naci Şahin, “Kısa sürede adından sözettirecek olduğuna inandığımız BEV YAŞAM ile artık daha da başarılı çalışmalara imza atacak ve destekleriniz ile vakfımızı daha da keyifli, başarılı hale getireceğiz. Böylece daha fazla öğrenciye fayda sağlayacak projelere hep birlikte imza atacağız” diye sözlerini sürdürdü.

 

HER ZAMAN VAKFIMIZA SAHİP ÇIKTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ!

 

BEV Yaşam Dergisi;

Her zaman yeni bir öğrenciye umut ışığı olmayı hedefleyen BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın DAHA BAŞARILI ve DAHA BİLİNÇLİ nesiller yetiştirme hedefine katkı olarak düşünülmüş bir projedir. Bu bakış açısının gelecek nesillere de aktarılabilmesi için çabalarının ve başarılı çalışmaların sayfalarında anlatıldığı bir yayındır.

 

Balkantürksiad Üyeleri, Protokol, Bursalı Bürokratlar, Ticaret Sanayi Odası, Organize Sanayi Bölge Müdürlükleri, Bursa’daki Siadlar, Kuaför Salonları, Güzellik Merkezleri, FSM ve Özlüce’deki Tüm Mekanlar ve Lojistik Noktalar, Tanınmış Doktor Muayenehaneleri, Banka Bölge Müdürlükleri, Özel Okullar, Başarılı İş Adamları ve İş Kadınları, Uludağ Üniversitesi Yöneticileri gibi 3.500 noktaya dağıtımı yapılan dergi okurlarından tam not alıyor.

 

HEDEF

Dergi yapımı ile hem Bursa ve genelinde BEV’in tanıtımı yaygınlaştırılacak, hem de Balkan kökenli olmayan kişilerden de vakıfa desteği sağlanacaktır.

 

İçeriğinde eğitim ile alakalı birçok haberin yanısıra, Balkan kökenli etnik haberleri de bulabileceğiniz BEV YAŞAM, Bursa VIP Ajans tarafından yayına hazırlanmış ve dağıtımı yapılmıştır.

 

Başkan Naci Şahin, “Yılda iki kez yayın hayatında olacak dergimizin ilk sayısını beğenilerinize titizlikle yapılmış bir ekip çalışması ile sunduk. Şimdiden ikinci sayımızın heyecanı bizleri sardı. Çok daha geniş kitlelere, daha keyifli sayılarımızla ulaşmak umuduyla herkese tekrar teşekkür ediyorum. Unutmayın; her fikir, her görüş, her yayın ve her faaliyet gelecek nesillerin daha eğitimli olması için bir çalışmaya dönüşmelidir” diyerek sözlerini noktaladı.

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanımız Naci ŞAHİN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Vehbi VARLIK, Mümin PEKCAN, Öztürk YAZICI ve Musa LOYAN, NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol GÜLMEZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni ziyaret
5 yıldır hız kesmeden devam ettiği başarılı çalışmaları ile dikkat çeken BALKANTÜRK Eğitim Vakfı, 9.Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı Kemal DEMİREL’in divan başkanlığında Prof.Dr.Yüksel ÖZKAN ve Osman GÜLER’in
-          BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI MUSTAFA DÜNDAR’I ZİYARET ETTİ… -          NACİ ŞAHİN: BURSA’DAKİ EĞİTİM VAKIFLARINDAN EN ÖNEMLİLERİNDEN BİRİ DE BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFIDIR… -          MUSTAFA DÜNDAR:
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2020 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin