Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV İN BU SEFERKİ DURAĞI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ OLDU...
BEV İN BU SEFERKİ DURAĞI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ OLDU...
09 Ocak 2020

BEV İN BU SEFERKİ DURAĞI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ…

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yeni Dönem Yönetim Kurulu olarak gerçekleştirilen nezaket ziyaretleri kapsamında vakfın bu seferki durağı Uludağ Üniversitesi oldu.

Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.A.Saim Kılavuz’un makamında gerçekleşen ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda geçti.

Ziyarette BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Aytuğ Onur, Başkan Yardımcısı İlhan Uslu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mümin Pekcan, Mümin Şentürk, Adnan Sözeri, Uludağ Üniversitesi Akademisyenlerinden Prof.Dr.O.Barış Kovancı ve Uludağ Üniversitesi Genel Sekreteri Osman Dikmen hazır bulundu.

AKADEMİK VE SOSYAL BİLİNCİYLE FARK YARATAN GENÇLERİMİZİN DESTEKÇİSİYİZ…

Ziyarette konuşan Başkan ONUR kısaca BEV hakkında bilgiler verdi. ONUR şöyle dedi; Gelişen Türkiye’ye hizmet ilkesini temel alan vakfımız, gelişen ve değişen dünyada akademik düzeyi ve sosyal bilinci ile değer katan, çok yönlü, mutlu ve evrensel bireyler olarak yetişmesini arzu ettiğimiz gençlerimize destek olmak amacıyla çalışmaktadır.

Yeni Dönem Yönetim Kurulu olarak bizler, BEV’in faaliyet alanında bulunan tüm hizmetleri geliştirmek, aynı zamanda değerlerini korumak vizyonuyla çalışmalarımıza başladık.

Toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bireyler yetiştiren bir eğitim felsefesini benimseyen vakfımız, topluma hizmeti sorumluluk olarak gören yaklaşıma sahiptir. Bu nedenle kuruluşundan bugüne yaptığı tüm çalışmalarda toplumsal yaşamın gelişmesine katkıda bulunmayı öncelikli hedefleri arasında kabul eder.

Bu kapsamda BEV Yönetim Kurulu olarak yeni dönemde eğitimden kültüre, spordan sanata kadar her alanda gerçekleştireceğimiz projelerimiz ile daha çok gencimize dokunacak, sosyal sorumluluk bilinci yüksek bireyler yetiştirme yolunda bir adım daha öne çıkacağız. DEDİ.

GENÇLERİN HAYALLERİNE DOKUNAN BEV….

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof.Dr.A.Saim Kılavuz, BEV’in Yeni Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun dilekleri ile sözlerine başladı.

Gençlerimizin hayallerine dokunan , gerçekleşmesine destek olan BEV’i öncelikle kutluyorum.

BEV ÜNİVERSİTEMİZİN BEŞ PARMAĞINDAN BİRİDİR…

YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİMİZ ÜLKERİNDE ÜNİVERSİTEMİZİN TEMSİLCİSİ OLDULAR…

Geçmiş dönemde birlikte gerçekleştirdiğimiz üniversitemizin ve şehrimizin tanıtımında oldukça faydalı olan, yurt dışında öğrenim gören birçok lise son sınıf öğrencisinin lisans eğitimi için Uludağ Üniversitesi’ni tercih etmelerine vesile olarak bizlere yeni öğrenciler kazandıran yaz okulu projemiz ve gençlerimize sağladıkları burs destekleriyle BEV Uludağ Üniversitesi’nin beş parmağından biridir.

TAM DESTEKÇİSİYİZ…

Yeni dönemde de ihtiyaç duyulan tüm projelerde BEV in tam destekçisiyiz. DEDİ

Başkan ONUR, BEV Eğitim Gönüllüleri Ailesi Zincirine Prof.Dr.A.Saim Kılavuz , Prof.Dr. O.Barış Kovancı ve Uludağ Üniversitesi Genel Sekreteri Osman Dikmen’e takdim ettiği “Eğitim Gönüllüsü” belgeleri ile yeni halkalar ekledi.

Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından son buldu.08.01.2020

İlginizi Çekebilir
BEV Yönetimi 'nden Uludağ Üniversitesi'ne ziyaret... BEV Yönetim Kurulu Başkanımız Naci ŞAHİN, BEV Eğitim Komitesi Başkanı Adnan SÖZERİ, BEV Mütevelli Heyeti Üyelerimiz Mümin PEKCAN, Erol DAĞLIOĞLU ve Osman
BEV Yönetim Kurulu Üyeleri’nin mütevelli heyeti üyelerine yönelik gerçekleştirdiği  ziyaretlerin son  durağı ise  BEV Mütevelli Heyeti Üyesi ve Başatlar Orman Ürünleri Firma Sahibi Hakan BAŞAT oldu. Ziyarete
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI BAŞKANI NACİ ŞAHİN: HEDEFİMİZ EĞİTİMİN HER ALANINDA ÖĞRENCİLERİN YANINDA OLABİLMEK… BURSA – BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve beraberindeki yönetim kurulu
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2021 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin