Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV den BKM ye Ziyaret...
BEV den BKM ye Ziyaret...
12 Şubat 2020

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Başkanı Aytuğ Onur, BKM Ceo’su Kutbettin Bingölbali’yi BKM Özlüce’de ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen ziyarette Başkan ONUR, hayata geçirmeye hazırlandıkları “BEV Yayınları” hakkında Bingölbali’ye bilgiler verdi.

Onur şöyle dedi: BEV olarak toplumumuza her alanda değer katmak için yola çıktık. Bu çerçevede gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik kişisel gelişim kitapları, iş dünyamıza yönelik vizyon verici kitapların yanı sıra kültürel hayatımızı renklendirecek eserleri de BEV Yayınları bünyesinde okuyucularımıza ulaştıracağız.

DAĞ OKULLARIMIZ BEV YAYINLARI İLE AYDINLANACAK

BEV Yayınları ile ulusal kitapevlerinde yer alırken, yayınlarımız ihtiyaç sahibi şehir içi ve dağ okullarına ücretsiz olarak dağıtılacak.

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı BEV Yayınları ile sağlam temeller üzerine kurulacak aydınlık geleceğimizin yapı taşı olan gençlerimizin yanında olmaya devam edecek. Dedi.

Kutbettin Bingölbali ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başladı.

KARANLIKTAN AYDINLIĞA ÇIKARAN TEK YOL KİTAPLARDIR….

Bingölbali; Kitaplar bizleri karanlıktan aydınlığa çıkaran tek yoldur. Bu doğrultu da bizler şehirlerimizin en güzel, işlek ve kolay ulaşılabilir güzergahlarının kitap evleri olması düşüncemiz ile BKM Kitap Evleri’ni kurduk. BKM Kitap Evleri yıllar içerisinde okumayı seven dostlarımız ile birlikte büyük konforlu kitap okuma, ders çalışma alanlarına dönüştü. Kafelerimizin verdiği hizmetler ile kitap severlerin keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı oluyoruz… Raflarımızda BEV Yayınları’na yer vermek, okuyucusuyla buluşmasına aracı olmak BKM olarak bizleri mutlu eder, bu yolda üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız. Dedi.

Gerçekleşen sohbet sonrasında Bingölbali Başkan Onur’a BKM Özlüce Kitap Evi’ni gezdirerek bilgiler verdi.

Ziyaret Onur’un Kutbettin Bingölbali’ye “BEV Eğitim Gönüllüsü” belgesi takdimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

BEV Eğitim Gönüllüsü zinciri ilave edilen yeni halkalar ile yoluna güçlenerek ve hızla büyüyerek devam ediyor…

 

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Dr. Aytuğ ONUR, Bursa  Büyükşehir Belediyesi Dörtçelik  Huzurevi’ni ziyaret ederek, kadın huzurevi sakinlerinin Anneler Günü’nü kutladı… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı tarafından
Türk öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği Bulgaristan'ın Sofya Teknik Üniversitesi'nden gelen heyet BEV Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti. BALKANTÜRK EVİ'nde gerçekleşen ziyarette BEV Başkanı Naci Şahin,yönetim
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI SOFYA VE FİLİBE TEKNİK ÜNİVERSİTELERİ ÖĞRENCİ DEĞİŞİMİ(ERASMUS) VE YAZ OKULU KAPSAMINDA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. YUSUF ULCAY’I ZİYARET ETTİ…
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2021 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin