Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV den BKM ye Ziyaret...
BEV den BKM ye Ziyaret...
12 Şubat 2020

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Başkanı Aytuğ Onur, BKM Ceo’su Kutbettin Bingölbali’yi BKM Özlüce’de ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen ziyarette Başkan ONUR, hayata geçirmeye hazırlandıkları “BEV Yayınları” hakkında Bingölbali’ye bilgiler verdi.

Onur şöyle dedi: BEV olarak toplumumuza her alanda değer katmak için yola çıktık. Bu çerçevede gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik kişisel gelişim kitapları, iş dünyamıza yönelik vizyon verici kitapların yanı sıra kültürel hayatımızı renklendirecek eserleri de BEV Yayınları bünyesinde okuyucularımıza ulaştıracağız.

DAĞ OKULLARIMIZ BEV YAYINLARI İLE AYDINLANACAK

BEV Yayınları ile ulusal kitapevlerinde yer alırken, yayınlarımız ihtiyaç sahibi şehir içi ve dağ okullarına ücretsiz olarak dağıtılacak.

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı BEV Yayınları ile sağlam temeller üzerine kurulacak aydınlık geleceğimizin yapı taşı olan gençlerimizin yanında olmaya devam edecek. Dedi.

Kutbettin Bingölbali ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başladı.

KARANLIKTAN AYDINLIĞA ÇIKARAN TEK YOL KİTAPLARDIR….

Bingölbali; Kitaplar bizleri karanlıktan aydınlığa çıkaran tek yoldur. Bu doğrultu da bizler şehirlerimizin en güzel, işlek ve kolay ulaşılabilir güzergahlarının kitap evleri olması düşüncemiz ile BKM Kitap Evleri’ni kurduk. BKM Kitap Evleri yıllar içerisinde okumayı seven dostlarımız ile birlikte büyük konforlu kitap okuma, ders çalışma alanlarına dönüştü. Kafelerimizin verdiği hizmetler ile kitap severlerin keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı oluyoruz… Raflarımızda BEV Yayınları’na yer vermek, okuyucusuyla buluşmasına aracı olmak BKM olarak bizleri mutlu eder, bu yolda üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız. Dedi.

Gerçekleşen sohbet sonrasında Bingölbali Başkan Onur’a BKM Özlüce Kitap Evi’ni gezdirerek bilgiler verdi.

Ziyaret Onur’un Kutbettin Bingölbali’ye “BEV Eğitim Gönüllüsü” belgesi takdimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

BEV Eğitim Gönüllüsü zinciri ilave edilen yeni halkalar ile yoluna güçlenerek ve hızla büyüyerek devam ediyor…

 

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı; Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamları Derneği(DOSABSİAD) ı  ziyaret etti.  BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Başkanımız Naci Şahin, Başkan Yardımcımız Aytuğ Onur, Yönetim
BEV Başkanımız Naci ŞAHİN ve BEV Mütevelli Heyeti Üyelerimiz Ali Türkün, İskender İskenderoğlu, Fatih Şakir ,Serdal Can, BALKANTÜRKSİAD Üyelerimiz Hakan Kızılırmak ve Alp Kesercioğlu’ndan oluşan heyetimiz Prag
BURSA MENGERLER A.Ş ‘den BEV’e DESTEK… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı(BEV) Başkanı Aytuğ ONUR ve BEV Yönetim Kurulu Üyesi Fatma KÜÇÜKER Bursa Mengerler A.Ş Genel Müdürü Kenan YAMAN’ı ziyaret etti Keyifli bir ortamda
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2020 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin